Елайнери для вирівнювання зубів: виправлення прикусу без брекетів і болю!

Красива посмішка без брекетів! Виправити прикус і вирівняти зуби можна без використання брекет-систем. Альтернативний варіант – купити елайнери – комфортні, безпечні і непомітні для оточуючих капи; за короткий термін вони виправлять ортодонтичні проблеми і подарують впевнену посмішку.

Що таке елайнери?

Елайнери для вирівнювання зубів – це ортодонтичні знімні конструкції, призначені для виправлення прикусу і аномального положення зубів. Апарати здатні виправляти дефекти легкого і середнього ступеня. В основі їх дії – легкий постійний тиск, в результаті якого альвеолярна тканина трохи розсмоктується, а зуби приймають правильне положення.

Для виробництва елайнерів використовується силікон або спеціальний прозорий пластик. Виготовляються капи по зліпкам щелепи пацієнта, і протягом лікування можуть змінюватися до 30 разів. Точну кількість елайнерів, які будуть потрібні для корекції прикусу, ортодонт може визначити після проведення детального обстеження, включаючи рентгенографію.

У порівнянні з брекетами, елайнери для зубів, ціна яких в нашій клініці є більш, ніж демократичною, мають ряд переваг:

  • вони майже непомітні для оточуючих, в той час як брекети (металеві, керамічні, сапфірові) будуть видні. Що стосується лінгвальних конструкцій, то вони досить дорого коштують, до того ж, менш зручні;
  • елайнери не травмують ясна і не ранять слизові оболонки;
  • капи легко знімаються, що значно полегшує гігієну порожнини рота.

Основним недоліком елайнерів можна вважати те, що вони підходять далеко не всім. Апарат не допоможе в складних випадках, коли спостерігається значне відхилення від норми. Лікування елайнерами також вимагає від пацієнта серйозної дисципліни – їх не варто знімати більше ніж на 2 години в день. Конструкції не можна використовувати і при наявності супутніх патологій — при гострому пародонтозі, при хворобах скронево-нижньощелепного суглоба, а також при відсутності опорних зубів.

Установка елайнерів

Елайнери на зуби є досить міцними конструкціями – пошкодити їх під час носіння практично неможливо; ламаються капи при їх неправильному зберіганні, а також при недотриманні правил установки і вилучення.

Після виготовлення комплекту елайнерів, пацієнту пропонується в присутності лікаря кілька разів надіти і зняти конструкції: якщо вони чіпляються, надмірно перетискають ясна, якщо для установки або вилучення доводиться докладати великих зусиль, про це потрібно відразу повідомити лікаря.

Буває, що складнощі виникають через якийсь час після початку лікування – в цьому випадку також потрібно якомога раніше звернутися до фахівця. Причин, за якими елайнери, ціна (Київ) яких у нашій клініці є доступною, складно надягати, безліч: серед інших, це може бути зміна місця розташування зубів, викликана корекцією. В даному випадку, доктор просто призначає наступні по черзі капи.

Правила установки елайнерів:

  • Переконайтеся, що капи для верхньої і нижньої щелепи не переплутані.
  • Закріплення елайнерів потрібно проводити у напрямку від різців до молярів. Характерне «клацання» – показник, що апарат встановлений правильно.
  • Фіксувати капи шляхом стискання щелеп не можна – так можна пошкодити ортодонтичну систему.

Правила вилучення елайнерів:

  • Знімаються капи у напрямку від бічних зубів до передніх.
  • Не можна використовувати різні предмети для більш швидкого зняття установки – вони можуть серйозно пошкодити елайнери, і Вам доведеться замовляти нові капи.
  • Не варто перегинати або розтягувати конструкцію – це теж може стати причиною поломки.

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com