Знижка 5% для пенсіонерів та учасників АТОВідбілювання зубів системою Philips zoom -30% до 31.01.2022р


protez-implant

Керамічна коронка “Під ключ” за 4090 грн тільки до 05.03.2022р

Знижка 5% для користувачів INSTAGRAMБезкоштовна консультація у будь-якого спеціаліста!

Сучасна сімейна стоматологія: акції Alex Dental

Звертаючись в стоматологічну клініку, кожен пацієнт розраховує не тільки на кваліфіковане обслуговування, але і на доступну вартість послуг. Сучасні методи лікування зубів і високотехнологічне обладнання дозволяють пропонувати усім пацієнтам лікування європейського рівня за українськими цінами. З цією метою наша стоматологія в м. Київ проводить акції.

Alex Dental – сучасна сімейна стоматологія, яка проводить акції у прагненні сформувати максимально варіативну цінову політику і відповідності до використовуваних матеріалів і препаратів, незалежну від якості наданих послуг.

Наша клініка регулярно проводить акції в стоматології (м. Київ), які дозволяють створювати найбільш комфортні умови для всіх пацієнтів. Різноманітні знижки на лікування зубів істотно економлять матеріальні засоби при кваліфікованому обслуговуванні.

Актуальними на даний момент знижками (акція на стоматологію) нашої компанії є:

  • знижка 5% для пенсіонерів та учасників АТО;
  • від 3% знижки для постійних клієнтів;
  • безкоштовне видалення зуба при установці імпланта до 31.08;
  • безкоштовне чищення зубів при встановленні сапфірових брекетів;
  • знижка 25% на імплант Megagen AnyRige тільки до 31.08;
  • можливість пройти безкоштовну консультацію у будь-якого фахівця клініки кожному бажаючому;
  • 5% знижки за підписку на наш Instagram.

Дані акційні програми спрямовані на надання якісних послуг за прийнятною для пацієнтів вартістю.

Популярні акції в стоматології м Київ

Стежити за здоров’ям зубів вкрай важливо, хоча б для того, щоб зубний біль не застав зненацька. Своєчасне лікування зубів, установка пломб і професійна чистка позбавить від безлічі проблем, які можуть проявитися не одразу і зажадати часу та грошей на лікування. Відвідування стоматолога в столиці – процедура недешева, але якщо серйозно ставитеся до свого здоров’я, то знаєте, що є спосіб уникнути зайвих витрат – акції в стоматології.

Наша стоматологія на сьогоднішній день проводить кілька вигідних акцій, які дозволяють істотно заощадити бюджет пацієнтів при медичному обслуговуванні. До таких актуальних пропозицій відносяться пропозиції наступних стоматологічних напрямків:

Характерною відмінністю даних пропозицій є істотне зниження базової вартості послуг; однією з найбільш вигідних пропозицій в даному списку є напрямок імплантації зубів.

Лікування зубів в нашій стоматологічній клініці є найбільш комфортним і доступним за рахунок проведення регулярних акційних програм. Кожна наша акція на стоматологію з напрямку імплантології дозволяє оперативно і якісно відновити цілісність зубного ряду за найвигіднішою ціною!

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com