Загальні процедури

Ціна, грн

Кюретаж лунки 150
Накладення швів 100
Дренування (анестезія, розріз, дренаж) 400
Резекція верхівки кореня 1500
Видалення корня зуба/1 корінь 200
Видалення однокореневого зуба 300
Видалення багатокореневого зуба 600
Атипове видалення зуба 1000
Видалення зуба мудрості І ст. складності/ІІ ст. складності/ІІІ ст. складності 700/1000/1500
Лікування альвеоліта 300
Лікування перикоронариту – висічення 500
Лікування перикоронариту- розсічення 200
Ампутація або гемісекція кореня 1500
Цистоектомія (видалення кістки) 1200
Вестибулопластика 2000
Френулопластика 2000
Аутотрансплантація м’яких тканин та закриття рецесії ясен 2500
Видалення екзостозів 1500

Хірургічна стоматологія – – дуже важлива галузь стоматології, в компетенції якої знаходиться лікування захворювань зубів і ротової порожнини за допомогою оперативного втручання. Найбільш часто до методів хірургічної стоматології вдаються в разі захворювань запального і дистрофічного характеру, появи новоутворень і травматичних ушкоджень.

Хірургічна стоматологія сьогодні – це не тільки і не стільки видалення зубів, скільки, навпаки, операції спрямовані на їх збереження:

 • Методи хірургічної стоматології активно використовуються для підготовки порожнини рота до протезування або ортодонтичного лікування. Наприклад, якщо необхідно зберегти частину зуба як опору мостоподібного протеза, вдаються до гемісекція.
 • Крім того, в рамках хірургічної стоматології проводиться видалення кіст зубів, а також лікування гострих запальних процесів в ротовій порожнині, в першу чергу, періодонтитів і періоститів.
 • Окремим напрямком в хірургічній стоматології є пластика вуздечки губ і язика, а також остеопластика – проведення клаптевих операцій із застосуванням остеопластических матеріалів.

У 1890 році в хірургічній стоматології вперше стали застосовуватися гумові рукавички, що значно поліпшило асептики при проведенні операцій

У київській клініці «Alex Dental» здійснюються всі необхідні маніпуляції в сфері хірургічної стоматології, серед яких найбільшим попитом користуються такі:

 • видалення кіст і абсцесів;
 • зубозберігаючі операції;
 • видалення зубів, в тому числі, ретінірованних зубів мудрості;
 • оперативне лікування захворювань пародонту.

При проведенні хірургічних операцій в стоматологічній клініці «Alex Dental» застосовується анестезія, що забезпечує їх повну безболісність. Досвідчені анестезіологи підберуть для кожного пацієнта в індивідуальному порядку ефективні і повністю безпечні методи знеболювання.

Використання виключно якісного інструментарію при всіх маніпуляціях дозволить здійснювати всі хірургічні процедури максимально комфортно для пацієнта і з найкоротшим відновним періодом після операції.

Видалення зубів – найпоширеніша хірургічна операція в світі. У практиці хірурга-стоматолога дане втручання займає від 60 до 99% від загального обсягу роботи.

Підготовка до хірургічних методів лікування в стоматології «Alex Dental»

Перед тим, як буде проведена якась хірургічна операція, пацієнт в київській клініці «Alex Dental» повинен пройти ретельне всебічне обстеження з метою виключення протипоказань до лікування і забезпечення його повної безпеки. Отже, попереднє обстеження в хірургічній стоматології включає в себе наступні моменти:

 • опитування пацієнта, виявлення скарг;
 • збір анамнезу супутніх захворювань, які можуть ускладнити лікування;
 • огляд ротової порожнини пацієнта;
 • рентгенографічні та лабораторні дослідження (аналіз крові, цитологічне дослідження, гістологічне дослідження, бактеріологічне дослідження).

Оскільки, як уже було сказано вище, будь-яке хірургічне втручання в стоматології вимагає попередньої анестезії, дуже важливо отримати максимально повну інформацію про наявність протипоказань (наприклад, алергічної реакції, серцево-судинних захворювань) на введення того чи іншого анестетика.

Лікарі древньої Японії зуби видаляли просто голими руками, попередньо розхитавши їх за допомогою дерев’яного долота і молоточка

Хірургічна стоматологія без болю і зайвих витрат

Київська клініка «Alex Dental» надають повний комплекс послуг в сфері хірургічної стоматології, які доступні кожному.

У штат клінік входять виключно кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в своїй сфері, тому ми беремося навіть за найскладніші і нестандартні випадки. Крім високого професіоналізму хірургів-стоматологів та анестезіологів ефективне лікування в таких випадках гарантується і наявністю сучасного технологічного оснащення, а також застосуванням сертифікованих медикаментів останнього покоління. При цьому ціни на всі послуги хірургічної стоматології у нас є одними з найнижчих по місту. Детальніше ознайомитися з ними можна в прайс-листі клінік.

Ще один важливий момент, від якого залежить ефективність лікування в хірургічній стоматології – це своєчасність звернення самого пацієнта по медичну допомогу. Найчастіше візит до стоматолога затягується через страх. В результаті проблема нікуди не дівається, а лише посилюється через додав ускладнень. Тому рекомендуємо звертатися за допомогою при появі перших же симптомів стоматологічних захворювань. У клініці «Alex Dental» навіть такі складні маніпуляції як, наприклад, видалення зуба мудрості або гемісекція здійснюються абсолютно безболісно завдяки досвідченим лікарям і якісному обезболиванию.

Звичка викурювати «одну пачку в день» може коштувати втрати як мінімум двох зубів кожні десять років

У Вас Виникли запитання?

Залиште Свій Номер Телефону

І ми Вам Передзвонимо

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com

(098)573-56-80