Загальні процедури

Ціна, грн

Кюретаж лунки 150
Накладення швів 200
Зняття швів 100
Дренування (анестезія, розріз, дренаж) 400
Резекція верхівки кореня 1500
Видалення корня зуба/1 корінь 250
Видалення однокореневого зуба 350
Видалення багатокореневого зуба 700
Атипове видалення зуба 1000
Видалення зуба мудрості 800
Видалення атипового зуба мудрості 1500
Розтин кістки 1000
Колагенова губка 150
Вскриття абсцесу (анестезія, розріз, дренаж) 400
Лікування альвеоліта 300
Лікування перикоронариту – висічення 500
Лікування перикоронариту- розсічення 200
Ампутація або гемісекція кореня 1500
Цистоектомія (видалення кістки) 1200
Вестибулопластика 2000
Френулопластика 2000
Аутотрансплантація м’яких тканин та закриття рецесії ясен 2500
Видалення екзостозів 1500

Хірургічна стоматологія – – дуже важлива галузь стоматології, в компетенції якої знаходиться лікування захворювань зубів і ротової порожнини за допомогою оперативного втручання. Найбільш часто до методів хірургічної стоматології вдаються в разі захворювань запального і дистрофічного характеру, появи новоутворень і травматичних ушкоджень.

Хірургічна стоматологія сьогодні – це не тільки і не стільки видалення зубів, скільки, навпаки, операції спрямовані на їх збереження:

xirurgia
 • Методи хірургічної стоматології активно використовуються для підготовки порожнини рота до протезування або ортодонтичного лікування. Наприклад, якщо необхідно зберегти частину зуба як опору мостоподібного протеза, вдаються до гемісекція.
 • Крім того, в рамках хірургічної стоматології проводиться видалення кіст зубів, а також лікування гострих запальних процесів в ротовій порожнині, в першу чергу, періодонтитів і періоститів.
 • Окремим напрямком в хірургічній стоматології є пластика вуздечки губ і язика, а також остеопластика – проведення клаптевих операцій із застосуванням остеопластических матеріалів.

У 1890 році в хірургічній стоматології вперше стали застосовуватися гумові рукавички, що значно поліпшило асептики при проведенні операцій

У київській клініці «Alex Dental» здійснюються всі необхідні маніпуляції в сфері хірургічної стоматології, серед яких найбільшим попитом користуються такі:

 • видалення кіст і абсцесів;
 • зубозберігаючі операції;
 • видалення зубів, в тому числі, ретінірованних зубів мудрості;
 • оперативне лікування захворювань пародонту.

При проведенні хірургічних операцій в стоматологічній клініці «Alex Dental» застосовується анестезія, що забезпечує їх повну безболісність. Досвідчені анестезіологи підберуть для кожного пацієнта в індивідуальному порядку ефективні і повністю безпечні методи знеболювання.

pereodont

Використання виключно якісного інструментарію при всіх маніпуляціях дозволить здійснювати всі хірургічні процедури максимально комфортно для пацієнта і з найкоротшим відновним періодом після операції.

Видалення зубів – найпоширеніша хірургічна операція в світі. У практиці хірурга-стоматолога дане втручання займає від 60 до 99% від загального обсягу роботи.

Підготовка до хірургічних методів лікування в стоматології «Alex Dental»

Перед тим, як буде проведена якась хірургічна операція, пацієнт в київській клініці «Alex Dental» повинен пройти ретельне всебічне обстеження з метою виключення протипоказань до лікування і забезпечення його повної безпеки. Отже, попереднє обстеження в хірургічній стоматології включає в себе наступні моменти:

Hirurgiya-4
 • опитування пацієнта, виявлення скарг;
 • збір анамнезу супутніх захворювань, які можуть ускладнити лікування;
 • огляд ротової порожнини пацієнта;
 • рентгенографічні та лабораторні дослідження (аналіз крові, цитологічне дослідження, гістологічне дослідження, бактеріологічне дослідження).

Оскільки, як уже було сказано вище, будь-яке хірургічне втручання в стоматології вимагає попередньої анестезії, дуже важливо отримати максимально повну інформацію про наявність протипоказань (наприклад, алергічної реакції, серцево-судинних захворювань) на введення того чи іншого анестетика.

Лікарі древньої Японії зуби видаляли просто голими руками, попередньо розхитавши їх за допомогою дерев’яного долота і молоточка

Хірургічна стоматологія без болю і зайвих витрат

Київська клініка «Alex Dental» надають повний комплекс послуг в сфері хірургічної стоматології, які доступні кожному.

У штат клінік входять виключно кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в своїй сфері, тому ми беремося навіть за найскладніші і нестандартні випадки. Крім високого професіоналізму хірургів-стоматологів та анестезіологів ефективне лікування в таких випадках гарантується і наявністю сучасного технологічного оснащення, а також застосуванням сертифікованих медикаментів останнього покоління. При цьому ціни на всі послуги хірургічної стоматології у нас є одними з найнижчих по місту. Детальніше ознайомитися з ними можна в прайс-листі клінік.

Hirurgiya-1
Hirurgiya-2

Ще один важливий момент, від якого залежить ефективність лікування в хірургічній стоматології – це своєчасність звернення самого пацієнта по медичну допомогу. Найчастіше візит до стоматолога затягується через страх. В результаті проблема нікуди не дівається, а лише посилюється через додав ускладнень. Тому рекомендуємо звертатися за допомогою при появі перших же симптомів стоматологічних захворювань. У клініці «Alex Dental» навіть такі складні маніпуляції як, наприклад, видалення зуба мудрості або гемісекція здійснюються абсолютно безболісно завдяки досвідченим лікарям і якісному обезболиванию.

Звичка викурювати «одну пачку в день» може коштувати втрати як мінімум двох зубів кожні десять років

У Вас Виникли запитання?

Залиште Свій Номер Телефону

І ми Вам Передзвонимо

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com

(098)573-56-80