Ціни на Послуги Ортодонта

ОРТОДОНТІЯ

Ціна, грн

Установка металевої брекет системи/ 1 щелепа 7000
Установка керамічної брекет системи /1 щелепа 9000
Установка сапфірової брекет системи/ 1 щелеп 14000
Самолігуюча брекет система металева/ 1 щелепа 9000
Самолігуюча брекет система керамічна/ 1 щелепа 11000
Ортодонтичні апарати Від 3500
Ортодонтична распорка 2000
Встановлення ортодонтичного мікроімпланта 1900
Виготовлення діагностичних моделей/ щелепа 300

Установка, корекція, зняття брекет системи

Ціна, грн

Плановий огляд та корекція брекет-системи 200
Встановлення ретейнера 1000
Підклеювання ретейнера/ зуб 200
Зняття ретейнера/ щелепа 800
Віск ортодонтичний 100
Цементування кільця з установкою 450
Встановлення додаткових замків 350
Заміна еластичних лігатур 50
Заміна дуги 200
Установка додаткових елементів 350
Корекція та активація самолігуючої брекет-системи 1000
Зняття брекет – системи 1500
Капа 1000
Зняття ретейнерів 800
Підклеювання брекета 100
Заміна брекета (металевий, керамічний) 200
Заміна брекета (самолігуюча металева с-ма) 400
Заміна брекета (самолігуюча керамічна с-ма) 600
Лігатурне шинування/щелепа 350
ortodontiya-1

Ортодонтія в Києві в клініці Alex Dental

За даними українських і зарубіжних дослідників, перехресний прикус зустрічається в 26% випадків всіх зубощелепних аномалій

Ортодонтія – це особливий напрямок в стоматології, завданням якого є виправлення аномалій зубного ряду.

Як відомо, порушення прикусу є проблемою не тільки естетичного, але і медичного плану. Як мінімум, при викривленні прикусу проводити звичайні гігієнічні процедури ретельно буває досить складно. Це може стати причиною розвитку карієсу і інших стоматологічних проблем. Крім того, неправильний прикус може спровокувати порушення в роботі дихальної системи, порушень функціональності, скронево-нижньощелепного суглоба, проблемам з дикцією і так далі.
Таким чином, щоб уникнути всього цього, рекомендується своєчасно пройти курс ортодонтичного лікування.

ortodontiya-3

Процедура очищення самолігуючі систем займає близько 8 хвилин, а звичайних брекетів – на пару хвилин довше

Стоматолог-ортодонт Київ виявляє проблеми, пов’язані з зубним рядом, що заважають жувальній або мовній функцій і не відповідають естетичному вигляду. Завдання доктора полягає у виправленні щелепних патологій, якими страждають більше 90 % пацієнтів.

Які отодонтичні аномалії є найпоширенішими?

Серед найпоширеніших аномалій виділяють:

 • неправильний прикус;
 • різноманітні аномалії положення зубів.

Багатьом пацієнтам здається, що нерівні зуби або неправильний прикус – це звичайна ситуація, що не вимагає уваги, яка відбивається тільки на зовнішньому вигляді посмішки. Насправді викривлення зубного ряду здатне викликати масу стоматологічних проблем, починаючи від поширення карієсу, до більш серйозних захворювань, які лікуються оперативним втручанням. Стоматолог-ортодонт не ділиться на дорослого і дитячого, це лікар, який займається лікуванням пацієнта будь-якого віку, так як зміщення зубного ряду може статися внаслідок різних причин, незалежно від віку. Тільки фахівець в цій галузі зможе дати кваліфіковані рекомендації щодо ортодонтичного лікування і вибрати правильну методику – наприклад, встановити брекети на зуби.

Процедура очищення самолігуючі систем займає близько 8 хвилин, а звичайних брекетів – на пару хвилин довше

Які найпоширеніші методи ортодонтичного лікування?

ling

Незалежно від обраної спільно з лікарем стратегії лікування, воно включає в себе кілька етапів:

 • діагностичний;
 • підготовчий;
 • Основний;
 • Ретенційний.

Спочатку уточнюється діагноз, після чого вибирається метод лікування і його складається його план. На підготовчому етапі виготовляються в індивідуальному порядку ортодонтические конструкції для корекції прикусу і проводиться їх примірка.

В ортодонтії є два основні методи лікування:

 1. Знімні ортодонтичні апарати: пластини, трейнери, капи і позиціонери, елайнери.
 • Знімні ортодонтичні апарати людина носить певну кількість годин на добу, час використання завжди обговорюється з лікарем.
 • Пластини і трейнери частіше призначаються дітям. Головним достоїнством подібних систем є те, що надання прикусу правильної спрямованості відбувається на самих ранніх етапах його формування; знімні конструкції можуть надягатися як на одну, так і відразу на обидві щелепи.
 • Капи і позиціонери є ретенційними апаратами, які допомагають закріпити отриманий результат і поступово розвантажити щелепу після проведеного курсу лікування.
 • Елайнери відносяться до знімного ортодонтичного лікування, але є повноцінною альтернативою на брекети, купити які більшість людей з неправильним прикусом або викривленнями зубів вважають за необхідність, виготовляються індивідуально. Найчастіше такий метод лікування вибирають дорослі пацієнти, які хочуть, щоб ортодонтичне лікування було більш комфортним і не заважало повсякденному життю.
 1. Незнімні ортодонтичні конструкції: брекет-системи, ретейнери.
 • Брекети. Існує величезна безліч різновидів брекет-систем, як і факторів, які впливають на рішення поставити брекети: ціна в м. Київ, розміри, функціональність, конструкція, матеріал, спосіб установки (передня або задня поверхня зуба). Підбирається таке лікування для кожного пацієнта індивідуально з урахуванням будови і стану щелепно-лицьового апарату та зубного ряду. Такі конструкції виготовляються з металу, кераміки, металокераміки, пластмаси та інших сучасних матеріалів.

Незнімний ретейнер встановлюється ортодонтом після зняття брекет-системи. За своїм виглядом нагадує металевий дріт, яка має жорстку і міцну структуру. Встановлюється він на задній поверхні зубів за допомогою спеціальних композитних матеріалів.

Якою може бути ціна на брекети?

Як вже згадувалося раніше, на брекети ціна в м. Київ залежить від кількох факторів, серед яких одним із головних є матеріал виготовлення. Тож, якщо Вам необхідний «бюджетний» варіант брекет-системи, то виготовленою вона буде з металу, але варто розуміти, що доведеться дещо пожертвувати естетичністю.

ortodontiya-2
Китайська імператриця Ву Дзи Мінь носила на зубах найтонші срібні пластинки, прикрашені перлами, що називалися «дзя Мі» (букв. Переклад: «Місячна корона на перлинних пагорбах»)

У Вас Виникли запитання?

Залиште Свій Номер Телефону

І ми Вам Передзвонимо

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com