Поставити брекети в м. Київ для сліпучої посмішки допоможе клініка «Alex Dental»

Якщо проблеми з прикусом заважають вільно посміхатися, запрошуємо на консультацію до спеціаліста клініки «Alex Dental». Провідні фахівці проведуть діагностику і підберуть відповідне лікування: це можуть бути як традиційні металеві брекети, так і інноваційні брекет-системи.

Процес установки

Поставити брекети в м. Київ – копітка процедура, яку проводять лікарі-ортодонти. Залежно від складності ситуації, від того, на скільки зубів кріпиться система, процес фіксації триває 1-2 години. На тривалість установки також впливає тип брекетів: наприклад, лінгвальні кріпляться довше через складний доступ до задньої поверхні зубів. Умовно, безпосередню процедуру установки можна розділити на чотири етапи.

  • В першу чергу, лікар обробляє поверхню зубів, на яких будуть кріпитися деталі системи.
  • На другому етапі проводиться закріплення на емалі брекетів з еластичними лігатурами.
  • Щоб клей затвердів, кожен зуб піддається впливу лампи з ультрафіолетовим спектром.
  • В кінці фахівець встановлює ортодонтичну дугу, регулює силу тяги.

Після всіх маніпуляцій, доктор дає рекомендації щодо догляду за порожниною рота і дотримання особливої дієти. Вирішивши купити брекети на зуби, протягом усього часу носіння системи потрібно буде відмовитися від твердої їжі, такої як горіхи і сухарики, від їжі з липкою консистенцією, від дуже холодних і гарячих напоїв; продукти з агресивними барвниками і газована вода також під забороною.

Поставити брекети: ціна, підготовка до установки

Рішення поставити брекети, ціна якого в нашій клініці все ще залишається демократичною, проведе Вас через кілька етапів. Підготовчий не менш важливий, ніж інші. Після первинної консультації, діагностики та складання плану корекції, проводиться повна санація порожнини рота. Залежно від стану зубів, це може бути лише професійна чистка, або ж повномасштабне лікування з усуненням всіх вогнищ запалення і каріозних порожнин.

Брекети (Київ) створюють додаткове навантаження на ясна, якщо вони не зовсім здорові, це може стати причиною їх запалення. Щоб такого не сталося, перед установкою усуваються всі хвороби ясен – від гінгівіту до пародонтозу.

Також, потрібно пролікувати карієс і навіть найнезначніші його прояви. Ортодонтичні системи ускладнюють доступ до певних ділянок ротової порожнини, що сприяє швидкому розростанню каріозних порожнин і інфікуванню сусідніх зубів. Лікування, звичайно, можливе вже і після того, як буде встановлена брекет система, проте ціна буде дорожчою, а саме лікування – більш трудомістким через необхідність знімати елементи і встановлювати їх заново.

Щоб домогтися ідеального прилягання елементів ортодонтичної системи до емалі зубів, проводиться професійна чистка за допомогою ультразвуку або методу, відомого під назвою Air Flow. Чистку роблять перед установкою брекетів, при великих забрудненнях – за кілька днів, щоб незначні пошкодження ясен, нерідкі для даної процедури, встигли зажити. Професійна чистка необхідна і в процесі носіння брекет-систем. Її варто робити 2-3 рази на рік, щоб уникнути карієсу, викликаного скупченням нальоту, який важко видаляється.

Ретейнери для закріплення результату

Щоб уникнути рецидиву у вигляді зміщення зубів на колишні місця, деякий час після зняття брекетів необхідно носити незнімні ретейнери і знімні капи. У першому випадку – це спеціальні дуги, що закріплюються на внутрішній поверхні зубів за допомогою спеціального клею, у другому – знімні прозорі капи, які необхідно носити від 12 до 22 годин на добу. Вибір, зазвичай, робить ортодонт. Якщо корекція проходила на обох щелепах, лікар може запропонувати комбінований варіант: незнімний ретейнер для більш викривлених зубів, елайнер – для зубного ряду з меншою аномалією.

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com