Загальні процедури

Ціна, грн

Аплікаційна анестезія 80
Пломбування тимчасового зуба склоіномером – поверхневий/середній/глибокий карієс 350/400/450
Пломбування тимчасового зуба фотополімером – поверхневий/середній/глибокий карієс 400/450/500
Пломбування зуба фотополімером (кольоровий матеріал)- поверхневий/середній/глибокий карієс 450/500/550
Гермитизація фісур 300
Імпригнація сріблом (1 од.) 50
Видалення молочного зуба І ст |  ІІ ст

290 | 400

Тимчасова обтурація кореневих каналів (1 од.) 120
Пломбування кореневих каналів 150
Пломбування кореневих каналів 150
Ремінералізуюча терапія 580
Гермітизація фісур 350
Імпригнація сріблом/1 од. 60
Медикаментозна інструментальна обробка кореневих каналів 120
Зняття зубних відкладень комплексно (щітка,паста) 350
Зняття зубних відкладень/1 зуб 20
Сеанс психологічної адаптації (60 хв) 120
detskaya-stomatologiya-v-klinike-Bagita-v-Cherkassah-2

Дитяча стоматологія у Києві в Alex Dental

Більшість дорослих в Україні з дитинства відчувають страх перед стоматологом. Але що, як цього можна запобігти? З раннього дитячого віку привити дитині звичку стежити за зубами, і переконати його що лікар-стоматолог – друг, а не мучитель. Головний напрямок, в якому працює дитяча стоматологічна клініка «Alex Dental» – це профілактика і спеціалізоване лікування зубів дітей до 18 років.

Профілактику карієсу слід починати під час вагітності шляхом збалансованого, раціонального харчування матері.

Дитяча стоматологія: послуги в «Alex Dental»

  1. Терапія.

Дитяча терапевтична стоматологія в нашій клініці займається лікуванням молочних та постійних зубів, а також захворювань слизової оболонки рота у дітей будь-якого віку без болю і страху. Крім лікування молочних зубів, проводяться гігієнічні та профілактичні заходи, включаючи навчання правилам гігієни порожнини рота. У клініці є можливість лікування зубів під наркозом.

  1. Дитяча хірургічна стоматологія.

Клініка «Alex Dental» в Києві надає послуги з хірургічної стоматології: видаленні зубів, операції для виправлення аномалій і вад розвитку зубощелепної системи, а також лікування запальних процесів і новоутворень в порожнині рота.

stomatologia-complex-dent-kiev
  1. Дитяча ортодонтія.

Наші дитячі стоматологи-ортодонти виправляють патології прикусу у дітей за допомогою сучасних апаратів, кап і трейнерів, виготовлених індивідуально. У клініці використовуються різноманітні брекет-системи, які надійно виправляють порушення положення зубів; кожній дитині розробляється індивідуальний план лікування.

  1. Лікування зубів під наркозом.

Дитяча стоматологія уві сні в ряді випадків – єдина можливість провести якісне лікування зубів у дитини. У нашій клініці для седації використовують тільки безпечні препарати, перед застосуванням наркозу обов’язково проводиться обстеження дитини для виявлення можливих протипоказань.

Чим особлива стоматологія для дітей?

Лікування дітей у стоматолога, зазвичай, ускладнюється тим, що малюки не знають, як себе вести у лікаря і дуже бояться незнайомих людей. Тому кожен лікар, який лікує дітей, повинен бути хорошим психологом і вміти знаходити підхід індивідуально до кожного малюка. Вперше діти потрапляють до стоматолога близько року у напрямку педіатра при комплексному обстеженні.

Завдання дитячого стоматолога і батьків – навчити дитину дотримуватися правил гігієни.

Такий огляд пройти пропонує наша дитяча зубна поліклініка «Alex Dental», де у дитини не з’явиться страх перед лікарем і доглядом за зубками. Це дуже важливо, адже молочні зуби покриті більш тонкою емаллю, міцність якої менша, ніж у емалі постійних зубів і каріозні процеси в них розвиваються дуже швидко. Тому в молочному і змінному прикусі відкладати візит до стоматолога не можна ні на день, особливо якщо батьки помітили, що дитину турбує біль або дискомфорт. Профілактичний огляд ми рекомендуємо проходити раз в 6 місяців. Не можна відкладати лікування молочних зубів, сподіваючись на їх зміну постійними, адже ураження поширюється і на зачатки постійних зубів, а це означає, що дитина стане частим гостем стоматолога ще довго.

Неправильний прикус, який також є однією з основних причин візиту до стоматолога у дітей, в сучасній стоматології виправляється набагато швидше, ніж раніше. Головне – пам’ятати, що на Вашого малюка завжди чекає наша дитяча стоматологія, ціни в якій є більш, ніж доступними!

Сучасний підхід в лікуванні дітей в клініці «Alex Dental»

Здійснивши запис на прийом у відділення дитячої стоматології клініки «Alex Dental», можете бути впевнені, що Ваша дитина вийде від лікаря з посмішкою. Наші дитячі лікарі-стоматологи – це фахівці високої кваліфікаційної категорії. Лікар завжди приділить час, необхідний дитині для адаптації в кабінеті, особливо якщо це перший візит. М’яко і доброзичливо, в ігровій формі пояснить, що відбувається під час лікування. Лікар обов’язково приділить час профілактиці захворювань зубів, навчання гігієні та догляду за порожниною рота, підбере необхідні засоби і дасть рекомендації.

У Вас Виникли запитання?

Залиште Свій Номер Телефону

І ми Вам Передзвонимо

Київ, бул. Ярослава Гашека 24

Зателефонувати

Зателефонувати

(098)573-56-80

(063)573-56-80

(099)203-56-84

Email

Email

alexdental.clinic@gmail.com

(098)573-56-80